Drobečková navigace

Úvod > Místní spolky > Sbor dobrovolných hasičů > Požární sport v Hošťalovicích

Požární sport:

Sbor dobrovolných hasičů Hošťalovice se dlouhodobě věnuje hasičskému sportu. Po mnoho let bylo sportovní družstvo sboru pravidelným účastníkem Ligy okresu Chrudim v disciplíně Požární útok (2000 - 2011). Od roku 2013 se sportovní družstvo sboru účastnilo Ligy okrsku 18, která zanikla v roce 2016. Od roku 2017 se družstvo účastní vybraných soutěží z různých okresů. Ve sboru je činné družstvo mužů, družstvo děti starší a družstvo děti mladší.

Informace o činnosti sportovního družstva SDH Hošťalovice (aktuality, výsledky, historie, fotografie) naleznete na níže uvedených odkazech a také na samostatných internetových stránkách.

Nejnovější info sportovního družstva sboru (Facebook): Novinky hasiči Hošťalovice

Fotogalerie sportovního družstva sboru (Rajče): Fotky hasiči Hošťalovice

  • obsahuje fotky od roku 2009, starší fotografie popř. na vyžádání

Videa sportovního družstva sboru (Youtube): Videa hasiči Hoštalovice

Archív působení družstva sboru v Lize okresu Chrudim: Archív hasiči Hošťalovice

V obci Hošťalovice se každý rok pořádá soutěž v požárním útoku "O putovní pohár starosty obce Hošťalovice". Tuto soutěž organizují členové SDH Hošťalovice pod vedením p. Petra Minaříka. Se soutěží pomáhá mnoho sponzorů, bez kterých by soutěž nemohla být zabezpečena v takovém rozsahu, na jaký jsou všichni v Hošťalovicích zvyklí.

pozvanka 2019.jpg

Děkujeme tedy touto cestou našim dlouholetým, ale i novým sponzorům, kteří podporují SDH Hošťalovice. Seznam sponzorů z předešlých let naleznete vždy na fotogalerii dané soutěže.Vyhledat

14. 5. Bonifác

Zítra: Žofieczceh point.jpg

EUvlajka[1].gif

logo_pardubickykraj.gif

logopvs01.gif

Návštěvnost stránek

183833