Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Kultura a sport > Požární sport

Požární sport

Sbor dobrovolných hasičů Hošťalovice se dlouhodobě věnuje hasičskému sportu. Po mnoho let bylo sportovní družstvo sboru pravidelným účastníkem Ligy okresu Chrudim v disciplíně Požární útok (2000 - 2011). Od roku 2013 se sportovní družstvo sboru účastnilo Ligy okrsku 18, která zanikla v roce 2016. Od roku 2017 se družstvo účastní vybraných soutěží z různých okresů. Ve sboru je činné družstvo mužů, družstvo děti starší a družstvo děti mladší.Spolecna hasici 2019.jpg

Informace o činnosti sportovního družstva SDH Hošťalovice (aktuality, výsledky, historie, fotografie) naleznete na níže uvedených odkazech a také na samostatných internetových stránkách.

V obci Hošťalovice se každý rok pořádá soutěž v požárním útoku "O putovní pohár starosty obce Hošťalovice". Tuto soutěž organizují členové SDH Hošťalovice pod vedením p. Petra Minaříka. Se soutěží pomáhá mnoho sponzorů, bez kterých by soutěž nemohla být zabezpečena v takovém rozsahu, na jaký jsou všichni v Hošťalovicích zvyklí.

Děkujeme tedy touto cestou našim dlouholetým, ale i novým sponzorům, kteří podporují SDH Hošťalovice. Seznam sponzorů z předešlých let naleznete vždy na fotogalerii dané soutěže.