Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec a okolí > Novinky z obce > Vánoční zpívání v kostele Svatého Havla v Hošťalovicích

Vánoční zpívání v kostele Svatého Havla v HošťalovicíchDatum konání:
28.12.2016

Vážení spoluobčané,

Obec Hošťalovice Vás zve na Vánoční zpívání v kostele Svatého Havla v Hošťalovicích, které se koná ve20141228_163833.jpg středu 28.12.2016 od 17,00 hod. Na této akci si můžete poslechnout a zazpívat vánoční koledy s rodinou Kalendových a po skončení akce budete moci posedět s přáteli ve Sportovním klubu v Hošťalovicích. Celou tuto akci zajišťuje Obec Hošťalovice.

Pozvánka ke stažení 

Doplnění 9.1.2017:

Fotogalerie z akce - autor fp

 

 

 

 

Dodatek ke zveřejňování pozvánek na akce:

Od roku 2014 je v horní liště titulní stránky www.hostalovice.cz umístěn odkaz "Kalendář akcí", kde jsou s velkým časovým předstihem zapisovány termíny akcí tak, jak jsou obci nebo správci webových stránek oznamovány jednotlivými pořadateli. Tedy zde je možné si průběžně zkontrolovat kdy a jaká akce je plánována.

Do sekce novinky jsou pak pouze vkládány jednotlivé pozvánky (pokud je organizátor akce dodá) a to těsně před konáním každé akce. Tato pozvánka pak je automaticky rozesílána uživatelům, kteří se pro odběr registrovali.

Obec Hošťalovice nyní také připravuje a ve zkušebním provozu testuje facebookovou stránku obce, kde budou jednotlivé příspěvky sdíleny.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů