Drobečková navigace

Úvod > CzechPoint

CzechPoint

Vážení občané,

od 15.2.2010 je na obecním úřadě obce Hošťalovice spuštěn informační systém Czech POINT.  Končí doba zbytečného obcházení úřadů, hodinová čekání či zdlouhavé dojíždění. Už si nikdo nemusí brát dovolenou, aby si jel vyřídit výpis z katastru nemovitostí do vzdáleného města. Končí pocit beznaděje člověka před kolosem státní byrokracie. Přichází Czech POINT, nejpohodlnější způsob, jak z jediného místa komunikovat s úřady a institucemi. Czech POINT, neboli Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál, je asistovaným místem výkonu veřejné správy, kde může každý člověk zažádat o výpis z veřejných i neveřejných rejstříků, podat podání, zažádat o datovou schránku, či provést autorizovanou konverzi na žádost.
Czech POINT vám ušetří čas, nervy i peníze.

Na obecním úřadě v Hošťalovicích je možné získat ověřené výstupy z veřejných informačních systémů veřejné správy. Bližší informace o cenách za jednotlivé výpisy a podmínkách získání výpisů (potřebné dokumenty) získáte po kliknutí na některý z níže uvedených odkazů nebo přímo na stránkách systému: www.czechpoint.cz.

Czech POINT je provozován v úřední hodiny obecního úřadu nebo v ostatní dny po telefonické nebo osobní domluvě. Úřední hodiny:

Letní čas

Pondělí

18,30 - 19,30

Zimní čas

Pondělí

17,30 - 18,30

Co poskytuje Czech POINT:

 

17. 2. Miloslava

Zítra: Gizela

Březinka

Křížek

Návštěvnost stránek

145069